O mnie

Nauczyciel hiszpańskiego

Cześć!

Mam na imię Ania i chętnie nauczę Cię hiszpańskiego! Jestem towarzyską i wesołą osobą, a więc mogę zagwarantować, że nasze wspólne zajęcia będą prowadzone w interesujący, miły i nierzadko humorystyczny sposób.

Dlaczego uczę hiszpańskiego?

Prowadząc zajęcia z języka hiszpańskiego mam idealną okazję do dzielenia się moją największą pasją z innymi. Ogromną frajdę sprawia mi kiedy wykonywana przeze mnie praca jest jednocześnie moim hobby. Dodatkową satysfakcję dają mi moi wspaniali kursanci, którzy idą jak burza robiąc ogromne postępy w nauce.

Jak zaczęła się moja przygoda z językiem hiszpańskim?

Z pewnością wszystko zaczęło się w momencie, gdy moi rodzice rozpoczęli kurs salsy kubańskiej. Właśnie wtedy, w małej dziewczynce, gorące kubańskie rytmy powoli kształtowały hiszpańskojęzyczną duszę 😊

W liceum zakasałam rękawy i zaczęłam uczyć się języka hiszpańskiego już „na poważnie”. Odbyłam kurs w jednej ze szkół językowych w południowej Hiszpanii, mieszkałam ze wspaniałą hiszpańską rodziną, która pokazała mi prawdziwą południowohiszpańską kulturę od podszewki. Nawiązałam wiele niesamowitych znajomości, co pozwoliło mi na stały kontakt z językiem.

Ukończyłam studia z wyróżnieniem na kierunkach: Języki stosowane: język hiszpański i język portugalski z programem tłumaczeniowym (lic) oraz Języki stosowane: język hiszpański z programem tłumaczeniowym (mgr).