Hiszpański online

Nauczanie wielomodułowe

Kurs prowadzony jest w 100% w języku hiszpańskim. Rozmowa o codziennych wydarzeniach czy gramatyce odbywa się po hiszpańsku, aby jak najszybciej osiągnąć płynność we swobodnym wypowiadaniu się. Złam bariery, które do tej pory wydawały się nie do złamania!

Obawiasz się rozmowy w języku obcym? To już przeszłość! Ćwicz rozumienie ze słuchu i poznawaj różne akcenty i warianty języka hiszpańskiego na wspólnych zajęciach! 

Gramatyka języka jest jak logika, którą musisz zgłębić, aby prawidłowo budować zdania. Obal mit nieosiągalnej gramatyki!

Ważnym aspektem w nauce języka jest umiejętność tłumaczenia słów i zdań odzwierciedlając sens i kulturowe „smaczki”. Czasem tłumacząc najprostsze zdanie jesteś zmuszony/zmuszona sięgnąć do wszystkich zakamarków Twojej wiedzy.

Na zajęciach przeczytasz stos ciekawych tekstów i artykułów. Dzięki indywidualnemu podejściu do wspólnych zajęć, masz szanse zgłębić hobby ucząc się języka i czytając o rzeczach, które naprawdę Cię interesują.

Ucząc się języka obcego nie możesz zapomnieć o pisanym aspekcie tej przyjemności! Naucz się jak pisać po hiszpańsku maile, podania, CV, a także krótkie wiadomości użytkowe. 

Przygotowanie do matury i egzaminów językowych

Kompleksowy kurs przygotowawczy. Matura ustna i pisemna.

Kompleksowy kurs przygotowawczy. Matura ustna i rozszerzona.

Kompleksowy kurs przygotowawczy z wszystkich obowiązujących modułów.

Czego potrzebujesz?

Pozytywnego nastawienia!

Pozytywne nastawienie to klucz do sukcesu! Nie demonizuj tego czego nie potrafisz – potraktuj to jak wyzwanie! Z mojej strony mogę zapewnić motywacje do działania i utrzymanie pozytywnej atmosfery w zdobywaniu wiedzy i doskonaleniu języka. Do dzieła!

Gdzie możemy się spotkać?

Zapytaj o kurs